| Mihaelaa98 a întrebat:

TPU, am o problema, mi am inceput viata sexuala de o luna iar de fiecare data cand o fac in primele cateva minute totul e bine si ajung aproape de orgasm dar dispare senzatia asta si incepe sa ma deranjeze rau si de abia astept sa termine.Ce se intampla?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Partenerul tau de sex nu stie sa-ti pregateasca atat vaginul cat si psihicul tau prin preludiul sau pettingul de dinaintea sexului propru zis. Incercati sa prelungiti aceasta pregatire intratat de mult incat tu sa ajungi pana aproape de pragul de maxima excitatie de dinaintea orgasmului. Procedati in modul descris si garantat vei ajunge sa culegi "roadele" muncii voastre. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Nu esti excitata sau lubrifiata suficient.

| SefaTa97 a răspuns:

Nu esti uda complet. Incercari un lubrifiant

| Alexandra8Biba a răspuns:

Incearca un preludiu mai lung. Condimentati un pic, lumanari, frisca, un vin bun, ulei. Stii cum se spune, prima oara daca nu ajungi la finalizare este vina lui, a doua oara este vina ta. Succes!