| Terzi a întrebat:

Buna! Aproape de fiecare data după ce fac sex am probleme următoarele câteva zile cu urinatul. Mă doare la final de urinat și e senzația aceea urâta când e cu întreruperi. Genul asta de problema o am de când mi-am început viața sexuală. La început n-a fost protejat și m-am gândit ca d-aia, dar de o luna este doar protejat și nu înțeleg. Se pot lua genul asta de infectii și cu prezervativ?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai facut infectie urinara sau cistită, mergi sa faci o ecografie sa depistezi cauza, ce varsta ai?

| Invictusman a răspuns:

Cred ca ai pietre la rinichi, ai un blocaj. Vizitează un medic urolog.

| 09Ioana09 a răspuns:

Incerca urinezi dupa fiecare act sexual. Asta poate sa previna acele simptome. Daca nici asa nu dispar, doar un medic te poate ajuta