| EL3M3NT2036 a întrebat:

TPU are ceva daca am visato pe INNA cantareata noastra aseara are ceva ca facea sex cu mine cand am visato e de rau sau de bine? funda big grin si nu glumesc chiar am visato pe INNA si facea sex Cu mine Funda big grin cine ma crede big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai noroc sa se intample si in realitatewinking

20 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pe mine nu mai visat?sad

| RANGE a răspuns (pentru elasexygagica):

Ma culc de acum sa visez laughing

| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...nu stiut ce sa zic.Eu cand am vise de genu visez doar cu fetele care le vad in realitate, care sunt ceva mai palpabile.Cati ani ai de visezi tocmai cu Inna?

| BeatriceBiaa a răspuns:

E de rau... vei face sex si in realitate cu ea laughing

| RANGE a răspuns (pentru BeatriceBiaa):

BeatriceBiaa u esti cea din poza? =pe~ si daca te visez la noapte va fi de rau?pirate*

| BeatriceBiaa a răspuns (pentru RANGE):

Imi spui maine si` mie tongue

| BeatriceBiaa a răspuns:

Sa ma anunti si ` pe mine maine Cristixxxx tongue

| RANGE a răspuns (pentru BeatriceBiaa):

Sigur te anunt, maine iti spun, dar daca te visez sa nu fie asa de rau [-o

| BeatriceBiaa a răspuns:

De rau nu cred ` ca e smug

| RANGE a răspuns (pentru BeatriceBiaa):

Atunci e de bine cool i-a zi-mi e poza ta realawinking

| BeatriceBiaa a răspuns:

Pai da nu` tongue

| RANGE a răspuns (pentru BeatriceBiaa):

Cum adica pai da nu, hai sa o lasam moale ca asta nu e site de matrimoniale oh go on

| BeatriceBiaa a răspuns:

laughing n`ai inteles, era cu sensul "normal ca da"

| RANGE a răspuns (pentru BeatriceBiaa):

=pe~ esti frumoasa, i-am facut lui element chat la intrebarea lui laughing

| BeatriceBiaa a răspuns:

merci tongue

| RANGE a răspuns (pentru BeatriceBiaa):

Vezi ca ti-am trimis o cerere de prietenie :pe

| BeatriceBiaa a răspuns:

Vazui smug

| vampire16 a răspuns:

Si eu am visat o colega ca faceam sex cu ea dar nu e nimic rau, poate te-ai uitata la un film despre sex sau ai adormit cu gandul la sex dar nu e nimic rau sa stii.

| mytza92 a răspuns:

E doar un vis poti sta linistit laughing vezi sa nu ramai traumatizat

| ffyjjitfv a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te gandesti la asa ceva.Dar e doar un vis, nu e real, stai calm.Tu cati ani ai de visezi asta?