| anonim_4396 a întrebat:

TPU cateva metode de masturbare sunt baiat plss ca m-am tot saturat sa frec sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos sus jos ma doare mana de la atat frecat cateva metode plss happy si cu seriozitate raspundeti parca aveti 3 ani nati mai auzit ca se masturbeaza lumea da si voi va masturbati uite eu recunosc ca ma masturez asa recunoasteti si voi daca nu inseamna ca va e rusine sau va este frica parca aveti 2 ani sau 1 an zau asa plssss seriozitate si cateva metote ca m-am tot saturat sus jos sus jos ma doare mana plssss metode de masturbare sunt baiat? dau funda cel care zice serios si nu rade ca alti stiti de ce rad ca sunt copiii de 3 ani da nici aia de 3 ani nu rad laughing rolling on the floor ca voi voua va este rusine plsss metode de masturbare dau funda si fiti serios ce mama dracu vorba aluia ori nu mai suntem bagabonti metode de masturbare plssss funda urgent fara sus jos sus jos ca am practicat destul ma doare mana dreapta laughing de atat frecat vreau alte metode plssss funda urgent si fiti seriosi ce mama dracu. parca aveti trei ani

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Nimic mai palpitant, satisfacator decat masturbatul in autobuz, dimineata, cand toti merg la lucru si e inghesuiala.

| sylar2007 a răspuns:

De ce nu o rogi pe cea care te-a facut sa te ajute? avand in vedere ca a facut un om fara creier ar putea sa faca macar atat

| radugolgolut a răspuns:

Ma baiatule tu chiar ai probleme

| ℓαυяα a răspuns:

Aoleo frate, disperat mai esti laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FesCuDungi a răspuns:

Cumparati dintr-un sex shop o gonflabila si te-ai scoslaughing

| CynicalCunt a răspuns:

Lăbar notoriu!

| pavel88 a răspuns:

O iei si o pui pe o nicovala si ei un ciocan sau baros si dai cat poti de tare fara mila si o sa te doara ceva vreme da sti ca toata viata nu o sa te mai masturbezi si nici mina dreapta nu o sa te mai doara.

| DanNy05 a răspuns:

Are dreptate danny24...nu ai auzit de pe`zda.
sau daca te-ai plictisit de sus in jos...incearca si stanga dreaptalaughing