| George387r7 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete, de ce va este rusine sa recunoasteti ca va masturbati sau ca va uitati la filme pentru adulti?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le-ai intrebat tu pe toate si nu au recunoscut?
Tu de cand te masturbezi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai, aceste cuvinte ne doare, nu fi indiscret ce intrebari sunt acestea? Cine crezi ca va recunoaste ca face asa ceva? Nimeni desigur, toate fetele sunt sfinte laughing

| RAY a răspuns:

Pentru că românii sunt pudici și dacă aud de sex fara urla că nebuni, uitate la lecții sexuale sa vezi ce înjurături sunt, popor primitiv

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt nu ne este rusine sa recunoastem, doar ca noi nu ne masturbam atat de desmai ales cand avem partner sexual si apoi, noua nu ni se scoala cucul ca voua, baiteilor de peste 20 de ori pe zi, de cum va atingeti cucul.
Cat despre uitatul la pornografie, nu este cazul, fiindca noi ne excitam la atingerea fizica care-i mult mai placuta decat frecatul cucului, ca la voi.

| dullcat a răspuns:

Poate daca nu s-ar mai arunca cu prejudecati acide si etichete extrem de urate, toata lumea ar fi mai dispusa sa vorbeasca despre aceste subiecte, indiferent de gen sau sex.Deocamdata, fetele si femeile primesc oricum, absolut mereu, tot felul de jigniri fara sa faca sau sa zica mai nimic, deci trage tu concluziile.

| Marius22222222222 a răspuns:

Oricine o face

| iulia0514 a răspuns:

Da ce le-ai întrebat tu absolut pe toate și nu au recunoscut?

| iulia0514 a răspuns:

@ CristiDinBucuresti scumpule singurul sfânt cu apucături de pedofil de pe aici ești tu asa ca șezi blândwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la filme porno si ma masturbez.

| ALM2000RO a răspuns:

Nici eu nu înțeleg de ce nu recunosc, până la urmă e ceva cât se poate de normal și de firesc și nu cred că ar fi mulți în zilele noastre care să le judece pentru asta.

| Xena20 a răspuns:

Pe asta de unde ai scos-o? Nu ne e rușine să recunoaștem, e ceva absolut normal, toată lumea se masturbează.

| CarmenFlorea a răspuns:

Nu George. Eu ma masturbez la greu.