| Delii346511 a întrebat:

TPU daca-mi intra doua aproape trei degete in vagin cand ma masturbez mai sunt virgina? Menționez nu am avut contact sexual pana acum acolo jos, am 14 ani.
Nu vreau sa-mi faceti educație rolling on the floor be like scurt si la obiect sunt sau nu.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă n-ai mai fi fost ai fi simțit și știut deja, stai chill.

| sierra1 a răspuns:

"mi intra doua aproape trei degete in vagin...mai sunt virgina?"

nu mami, nu mai ești

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca in continuare inca mai ESTI VIRGINA si acum chiar si in cazul/situatia descrisa de tine : ''i-mi intra doua aproape trei degete in vagin cand ma masturbez''. Virginitatea TA va dispare EXACT/FIX in momentul in care vei intretine primul act sexual din viata ta si anume cel de dezvirginare, adica proces prin care un penis real/adevarat al unui baiat/barbat va fi introdus in vaginul pasaricii tale. Pana in acel moment poti sa te masturbezi in continuare doar cu degetele tale, sau orice alte jucarii sexuale create si produse special pentru autosatisfacere sexuala. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă doar te-ai masturbat, ești cât se poate de virgină. Din păcate, e foarte probabil că himenul tău nu mai e cam demult intact, iar mulți confundă lipsa lui cu faptul că ai fi avut contact sexual (nu mai ești deci virgină).
Așadar, depinde pe cine întrebi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Esti. Virginitatea se pierde la primul contact sexual.
Daca te referi la himen, atunci nu stim daca a fost afectat sau nu.

Nu putem sa iti zicem doar da dau nu, nu am fost acolo sa vedem :/. Este o conceptie. E ca si cand ai intreba daca floarea, dupa ce ii iei petalele, mai e floare?

| Sofer a răspuns:

Ii cam mult. Dacă întra 3 degete.

| Dana2103 a răspuns:

Corect,bine zis, aici sunt multi care fac exucatie aiurea de parca ar fi responsabilitatea lor
Virginitatea se pierde odata cu experienta sexuala

| alexmihay92 a răspuns:

Da mai esti virgina.