| deliadeliutaramonika234 a întrebat:

Cum e posibil sa ti se bage doua degete cu usurinta in vagin si sa nu simti nimic? Mentionez ca am 13 si sunt virgina

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 13 ani faci asta? Daca nu simti nimic inseamna ca te crezi tu virgina. Dar nu mai esti.

| deliadeliutaramonika234 explică (pentru darrio2007):

Atâta timp cât nu am avut contact sexual cu nimeni, normal că sunt virgina.

| darrio2007 a răspuns (pentru deliadeliutaramonika234):

Sunt multe modalitati pentru a te dezvirgina. Unele accidentale. Nu lua ca etalon doar contactul sexual pentru dezvirginare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat teoretic cat si in mod practic in proportie de 98-99% este imposibil sa poata fi introduse 2 degete intr-un vagin inca virgin sa fara apara.sa se produca dureri foarte puternice, intense sau chiar insuportabile. Fiindca probabilitatea de a spune adevarul este extreme de mica, imi rezerv dreptul de a-ti transmite ca nu te cred pe cuvant. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Mi-am inceput viaţa sexuală de ani buni şi tot nu mi se intampla ce zici tu acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 26 și nimic. Deci nu ești singura. Deci dacă aveai cine știe ce așteptări sau fantezii, ei bine ăsta e momentul să renunți la ele. Sau cine știe poate tu ești mai norocoasă și descoperi acea magică plăcere, cândva, eu una am renunțat și la prostia asta. Am deja un geamantat cu idioțenii pe care de departe le veneram și le vedeam wow, dar acum au devenit penibile și banale. Deci spor la orice decizi să faci și privește partea bună a lucrurilor, dacă alții au descoperit adevărul la 20 de ani, tu ai fost norocoasă să descoperi mai devreme, poate te ajută chestia asta pe viitor și pe alte planuri atunci când îți faci așteptări și fantezii cu cine știe ce, dar realitatea e cu totul alta. happy
Sper să nu ajungi la dezamăgiri prea mari și succes în orice visezi!

| Victoria18 a răspuns:

Exista doua variante. Ori ai himen elastic, ori deja nu il mai ai(unele fete si-l pot pierde si pe parcursul vietii fara contact sexual prin diferite activitati cum ar fi mersul pe bicicleta)

| AliTheo18 a răspuns:

13..de ce te-ai apuca de asta la o varsta asa fragila?

| deliadeliutaramonika234 explică (pentru AliTheo18):

Ca sa fie clar iubitul meu mi-a bagat degetele si practic pana la urma e decizia mea cand, unde si cu cine

| AliTheo18 a răspuns (pentru deliadeliutaramonika234):

Cei care spun nu o fac cu rautate, o sa vezi tu candva.

| Defalucy a răspuns:

La 13 ani faci asa cu iubitul? Scumpo, cand o sa ai 15 o sa pui intrebari de sarcina.

| deliadeliutaramonika234 explică (pentru Defalucy):

Daca o facem protejat nu este niciun pericol de sarcinawinking

| Stefan23k23 a răspuns:

Mai bine intrebi vreun coleg din clasa ta daca vrea sa te **** si rezolvi, sau o matura