| Pyskiss a întrebat:

TPU! De cand mi-am instalat windowsul mouse`ul imi merge foarte repede, cum pot sa-l fac sa mearga mai incet? nare butoane pe el sal setez sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| acomputers a răspuns:

In Control Panel ai Mouse Properties. In TAB-ul "Pointer Options" gasesti setarea. Astept fundawinking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca e bine sa mearga repede doar nu ai vrea sa astepti minute in sir sa se incarce o fereastra.

| motherfucker a răspuns:

Control panel > Mouse and keyboard > pointer options > si tragi de bara aia de acolo mai spre stanga ca sa mearga mai incet.