| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am instalat windowsul si nu stiu de ce cand apas pe rotita de mouse sa dau in jos imaginea imi merge cumva sacadat in jos.DAU FUNDA care stie cauza

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Am avut aceeasi problema. Imi amintesc perfect. Mie mi s-a intamplat pe Windows SP3 asta. Incearca sa reinstalezi placa video, daca nu merge, un nou user fata de cel actual ar mai fi o varianta. Daca nici asta, reinstaleaza windows-ul. DACA nici asta, arunca P.C-ul

3 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
ti-ai instalat si tu driver-ul placii video?

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Mda..problema era cu placa video.cel care mi-a bagat windowsu zicea ca nu trebuie sa le instalez si ca se instaleaza de la windows dar se pare ca nu a fost asa

| floppy98 a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Stiu ca intrebarea e pusa de foarte mult timp dar cred ca se referea la windows update