| Zburlitul a întrebat:

TPU salut, vreau sa intreb SPERMA la toti miroasa? Cum? Frumos sau urit.Descrieti putin va rog, funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Beah, perversule

| chelie91ptm a răspuns:

Daca esti nespalat normal ca miroase, jegule. Du-te ***

| chelie91ptm a răspuns:

Nespalatule

| georgegs a răspuns:

Nu comentez...straight face Omulestraight face esti gay? sau virgin?

| Cretaker a răspuns:

Miroase a ceapa prajita

| alinnephilim a răspuns:

Man, nu mi-am mirosit sperma. Incerc sa nu te iau in ras, dar ce conteaza? straight face. Serios iti faci griji aiurea.

| Aidan a răspuns:

Miroase urat? E grav, fa o laba repede acum si zi-mi cum miroase poate s-a schimbat mirosu'.

| Zburlitul explică:

Din curiozitate prostilor intreb,la mine miroase urit, de asta si intreb, mie interesant la ceilalti cum e...

| Zburlitul explică:

Am impresia ca voi sinteti gay si virgini si nu aveti inca sperma in voi, cum sa nu simti mirosul la sperma atunci cind dai drumu? sinteti foarte prosti cind o sa mai creshteti o sa va puneti intrebarea,(da oare de ce la mine miroase, oare la toti asa e?) SASI

| Zburlitul explică:

Ciresica,fiore...mersi mult pentru intelegere...

| Zburlitul explică:

Chelie91ptm suji **** pidar prost, am intrebat de sperma nu de sudoare. pidar chior matai nespalata, ca face bulbuci la ****

| TeemoSlayer a răspuns:

Ma casa nu te iau asa la misto daca esti fata baga o **** in gura si soarbe laughing daca esti baiat ce te intere?happy

| Polomitreaci a răspuns:

Mars ma de aici, dereglatule. Ce te intereseaza cum miroase sperma?straight face Ce oameni...

| RalucaFiore a răspuns:

Facand abstractie de toti prostii astia ce ti-au mai raspuns(exclus ciresica)trebuie sa iti spun ca da, sperma in general miroase.cat de urat depinde de la organism la organism.si mai citeam undeva ca si in functie de ceea ce mananci.Deci nu te ingrijora. big grin

| Cristian0884df11 a răspuns:

Futu-ti mortii ma-ti cu intrebarea pizdii matii de bou suge-ti sperma mai boule sau doneaza la mata-n gaoazaa spermaa intelegi sa miroasa si la ea

| zumareL a răspuns:

La mine miroase frumos, a elevatica.

| ciresica_1951 a răspuns:

Nu va mai luati aiurea de baiat happy
Iubitu meu a mirosit odatahee hee nu a luat-o in palma,da a mirosithee hee si el la fel ca tine zicea ca miroase oribil,insa mie nu mi se pare sa aiba nici un miros,in schimb, lichidul fetelor mi se pare foarte scarbos (nu am mirosit nici gustat) si lui. iubitului meu nu i se pare deloc scarbos, cred ca e ceva psihologic