| Naomi16 a întrebat:

TPU scuze categoria.sunt curioasa. daca port de revelion o rochie imprumutata o sa am ghinion?

7 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
nu...adica eu una nu cred in chestii din asteabig grin nu cred ca vei avea ghinion

| scoobyd00 a răspuns:

Nu, conditia e sa dai rochia aia sa o poarte alte 7 persoane.

| ghiCIne a răspuns:

Eu nu cred in superstitii. Iti da un motiv in plus sa te stresezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o sa ai noroc in schimb happy

| ighilxxl a răspuns:

Eu cred ca e un lucru firesc intre noi fetele sa ne imprumutam pana si sutienele sau alte chestii care cica "nu se imprumuta",e si dupa cum crezi tu,cert e sa intri in noul an fericita, santoasa, cu bani in buzunar.singura chestie in care cred sunt chiloteii rosiihee hee

| Cairo a răspuns:

Astea sunt superstiti, imbracate cum crezi u si cum iti place:*

| Doηηa a răspuns:

Da! O să te împrumuţi tot anul!
Glumesc.