| Claudia98 a întrebat:

Ma tot gandesc ce sa port de revelion...si nu pot sa ma hotarasc..Revelionul o sa il fac la un restaurant deci imi doresc sa fiu foarte eleganta! Nu stiu ce rochie si ce patofi sa imi cumpar.Va rog sa imi faceti cateva propuneri! Multumesc, anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Claudia98 explică (pentru PaulMacca):

Multumesc frumos! Mi s-a parut interesanta una

| Claudia98 explică (pentru PaulMacca):

Multumesc frumos! Mi s-a parut interesanta una, cea dea5a din linkul acesta: http://www.libertatea.ro/......9626.html, dar nu o gasesc pe siteul de unde imi arata ca as putea-o cumpara, mi-as dori totusi alta culoare, nu negru :)) dar ca model mi-a placut

| PaulMacca a răspuns (pentru Claudia98):

Mi a facut placere sa te ajut! Inca nu am gasit acea rochita in alte culori, dar daca o gasesc iti trimit linkul, cu siguranta! In schimb mai poti aici niste rochii frumoase sa gasesti > http://www.fashion8.ro/shopping/1306-modele-de-rochii-de-revelion-online
Bafta la alesul rochiei!

| PaulMacca a răspuns (pentru PaulMacca):

Sunt niste rochii foarte elegante, speciale pentru Revelionul 2016

6 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna.DAca vrei sa fi foarte elegantă poti opta pentru o rochie pana in pământ, si cu o blanita si un colier care sa iasa in evidență.Sau ai putea alege o salopetă neagra sau alba, lunga bineînțeles...cu un ceas cu un colier mai mare si cu niste cercei care mesameargau colierul.Iar la pantofi, ori ceva platforme, ori niste pantofi simpli stileto de lac. Poti alege ce vrei, numai sa te simți bine. Funda?

| Claudia98 explică (pentru idontgiveafuck2344):

Multumesc! Tind spre o rochie scura insa daca gasesc una pana in pamant "wow" sigur o voi purta laughing Multumesc!