| anonim_4396 a întrebat:

Ce machiaj sa port de revelion? Eu am o rochie jumatate cu paiete negre( in partea de sus) si un roz piersicuta in partea de jos. Puteti sa imi dati ori linkuri ori sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Andreea9595 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qAg6AzB2JVs. Sau poti sa iti faci un contur mic al ochiilor cu creion sau tus negru si sa iti dai pe gene cu putin rimel. Buzele poti sa le faci cu un gloss al carui culoare te avantajeaza. An nou fericit!

12 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Smokey eyes. Intotdeauna se potriveste cu orice.

| AmanoYuno a răspuns:

Incearca sa nu fie foarte strident pentru ca deja rochia e stralucitoare uite unul mai dragut

http://www.youtube.com/watch?v=Z7fXoqc44Gk

| Juleuuss a răspuns:

Uite, ăsta mi se pare că se potrivește
http://www.youtube.com/watch?v=HwLswNR7eQU

| briinfinity a răspuns:

Multumesc tuturor raspunsurilor!

| ElenaGolfita a răspuns:

Un fard de pleoape reoz si un ruj ori rosu sau un luci cu sclipici rimel negru si fond de ten daca vrei o culoare mai deschisasi la fard poti adauga putin alb
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| andra13maria99 a răspuns:

Ce culoare au ochii tai?

| briinfinity a răspuns (pentru andra13maria99):

Verzi

| andra13maria99 a răspuns (pentru briinfinity):

Pai puteai sa te faci cu un contur negru si sa te dai cu fard mov...si eu am tot ochi verzi...si da bine:*