| anonim_4396 a întrebat:

TPU - sunteti de acord sa facem o pagina pe facebook si sa ne punem ustensilele pentru Basinescu (Basescu) sa i aratam recunostinta noastra

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma desteptule? ia fa o hartie program de guvernare, in care sa faci tu mult mai bine decat au facut ei care guverneaza de 20 de ani.si daca multumesti pe toata lumea.eu te aleg pe viata., dar daca minti si faci cum te taie capul si tipa vreunul ca nu-i convine te trimit in muma-ta cum am facut si cu astia?

| Andrei07565486 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu stii cat a facut Ceausescu, chiar daca multi spun ca a fost comunist etc, pe timpul lui ceausescu, terminai o scoala, a veai un apartament, un serviciu asigurat, daca nu aveai servici, te obligau sa muncesti, acum laughing faci scoala, facultate, mastere si tot tacamul si lucrezi pe un salariu de c****, si as vorbi 3 zile incontinu, dar nu are rost. si oricum sunt mai destept decat crezi tu,

| maverick0102 a răspuns:

@Andrei07565486 tea prostit televizoru

| Andrei07565486 a răspuns (pentru maverick0102):

Tot ce stiu, stiu de la bunicii, strabunicii, se pare ca noua generatie e mai mult interesata pe gadgeturi. in fine, fiecare cu pareera lui