| DennySa00 a întrebat:

Sunteti de acord cu demisia lui Traian Basescu?

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Alegerile sunt în toamnă.

| JeSa a răspuns:

Da, sunt.

| fulgerul a răspuns:

Nu! Nu trebuie sa demisioneze un presedinte, pentru. ce au facut altii anterior,basca, noi suntem laudati de U.E., pentru. masurile luate.Toata lumea este in cumpana, de ce am fi fost noi mai straluciti ca ei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fulgerul):

Vorbesti prostii esti impotriva romanilor tradatoare ce esti toti au facut ce au facut si toti trebuiesc dati afara din 89 pana azi inclusiv pdl cu tot cu basescu. O sa fi muritoare de foame daca mai ti mult cu ei ca tu ramai o sluga pentru ei iar ei isi fac bani pe spatele tau

| Elektro a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spunea el singur singurel "granitele sint deschise, e liber sa se care unde vede cu ochii". Duca-se cu tot familionul lui. Cu EBA lui cea analfabeta si cu limba innodata, cu Ciocanitoarea Wdrea si cu toti ceilalti hoti care-l pupa-n cur si ne jefuiesc de cind a pus laba pe putere.

| Remus82 a răspuns:

Desigur,jos Basescu!

| pantofipantofi a răspuns:

Fulgerul sigur e om de-al lui base
basisar cu familionu lui cu tot
jos basescu

| fulgerul a răspuns (pentru pantofipantofi):

Nici nu stiu cum sa-i raspund unei prostute.Nu sunt fato cu Base, sunt cu mine, sa-mi fie mie bine si daca mai faci vreun apropo fata de familia mea s-ar putea sa-ti plimb mamica prin dormitorul personal sa te trezesti cu un angelutz in batatura.Nu stiu daca ai obs.,aici se mai jignesc oameni, au discutii contradictorii, insa nu se poarta luatul de familie.Insa daca vrei, cu riscul raportarii, iti plimb familia prin toate regnurile animale de pe toate continentele.Las-o moale, ia-te de mine, spune ce vrei dar nu-mi jigni familia.Scurt! Si nu te rog!

| unNik a răspuns:

1/2 DA.De ce?
R:Ar fi cea mai mare gafa din istorie sa-l deportam DOAR pe chior ci nu toata clasa politica din 89 pana azi.Toti ar trebui judecati pentru subminarea economiei nationale.Stiti foarte bine cand absolut tot ce cladise parinti nostri prin sudoare inainte de 89 a fost impartit la mafioti si securisti ca la barbut si toata lumea era prea ocupata cu ''libertatea'' sa observe ce facea Iliescu cu mahalaua lui.