| calmopenmind18 a întrebat:

TPU uite ce trăznaie mi-a mai trecut.
Care este terminologia folosită de voi când faceţi dragoste cu partenerul/ partenera dvs? Folosiţi termenii vulgari sau încercaţi să îi înlocuiţi? Dacă da cu ce? laughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerc sa evit orice cuvand care denumeste partile genitale. aia medical par prea naspa sa ii auzi cand ti o tragi, aia vulgari prea vulgari. restul cuvintelor sunt ok

| calmopenmind18 explică (pentru suntserios):

Bună tactică. Cei medicali pot crea confuzii uneori.

| extreme0708 a răspuns:

Eu ii soptesc ce i-as face si cum. (fara termeni medicalilaughing)

| Miresmel a răspuns:

Eu ii spun ..hai sa duc busteanu la castor