| TeREe a întrebat:

TPU vreau sa il speriul pe prietenu-mi-a si vreau sa ii trimit un sms ca am patit eu ceva sau ca vreau sa ne despartim cine imi da cel mai tare sms ca sa il speriu un pic va primii fuda :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că ai fost violată. Se va speria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta proasta

Răspuns utilizator avertizat
| NYK4u a răspuns:

Uite ce ai putea sa ii faci:
*Nu pot sa inteleg cum s-a intamplat asa ceva, mi-a ruinat toate visele, sperantele.Este ceva la care nu ma asteptam niciodata.Nu pot sa cred...*
Ii trimiti mesajul, astepti sa sune, respingi apelul, inchizi telefonul...si astepti sa o /sa il macine tot felul de ganduri, idei ...si cand crezi tu ca si-a facut efectul maxim deschizi telefonul si ii dai mesaj.
*Scuze nu mai aveam baterie, voiam sa iti zic si finalul la mesaj, am aflat ca MOS CRACIUN NU EXISTA* laughing)) asta cu mosu e acum ca tot vin sarbatorile, da ii poti scrie tu ce vrei. o seara buna

| trixiiie a răspuns:

Dacă eu aş fi prietenul tău, ţi-aş da în cap pentru că m-ai speriat.
Poate face un atac de cord la gândul că te-a pierdut. Te-ai gândit?
Shit happens.

| TeREe explică (pentru trixiiie):

Mda i-am facut farsa si s-a speriat foarte tare dar asat e.

| BaiatulCuDobermanul a răspuns:

Iti dau eu o idee mai faina. happy Trasmitei un mms cu niste fotografi pe alt nr cind tu "te saruti" sau te tii de mina cu alta fata. Lasa cineva sa-ti faca niste poze apoi le trasmiti.
O idee pe care poti s-o faci. big grin

| Mikysor17 a răspuns:

Pune pe cineva sa ii dea un sms sau sa il sune si sa ii zica tu ai patit ceva ca a dat masina peste tinee sau nu stiu inventeaza tu ceva laughing Succes :d

| Gabriiellaa a răspuns:

"nu vreau sa te superi dintr-atata si sper sa intelegi. Nu mai putem fi impreuna.M-am plictist de aceeasi rutina. Cauta-ti pe alta si mie sa-mi da-i pace " laughing dar. da de-l pierzi asa:*

| terminal a răspuns:

Eu zic ca mai bine nu faci lucrul acesta s-ar putea sa iasa rau, sa se supere si sa va certati!