| vanessa98 a întrebat:

Treaba sta in felul urmator. imi place de un baiat cu 3 ani mai mare ca mine si baiatul respecriv este in clasa cu varu-meu iar el nu cred ca ar fi de acord cu relatia noastra.: cryingsadcrying. am pus-o pe vara-sa sa-l intrebe daca ii place de mine si i-anraspuns cu-n zambet. ce inseamna? imi este rusine sa-l intreb personal daca ma place. ce sa facccc? help help. funda pentru cel mao rapid raspuns si cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Alexissss a răspuns:

Buna happy Nu conteaza ce crede varul tau important este ce crezi tu si un zambet poate fi un raspuns mai bun decat crezi eu zis ca iti faci curaj si sa il intrebi nu fa rost de idul lui de mass de la alti mai bine cere'i tu idul si o sa aprecieze mai mult decat sa'l,, furi,, de la altiwinking Si un sfat: Ia'ti inima in dinti si intreaba-l ce crede despre tinewinking Funda?smug

| vanessa98 explică (pentru Alexissss):

Dar nu are id.(asa cred) :d>:d

2 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Fii atenta ce ai de facut:
1.Sa faci rost de id-u lui
2.Sa ii dai de inteles ca il placi
3.Sa deveniti cat mai apropiati posibil
4.Sa ii sugerezi sa iesiti la o intalnire la care sa fii cat mai sociabila si sa nu minti despre tine
5.Cauta sa mai iesi cu el si veti fi impreuna
6.Sa te doara in cot da vau tau