| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine. el are o sora mai mica. ea mi-a spus ca fartele ei adica baiatul de care imi place mie i-a spus ca vrea sa stea cu mine.sorasa a spus ca i-a fost rusine la frateso sa imi zica in fata. vreau sa stiu daca e adevarat pentru. ca M. mi-a spus ca nu ma place dar cred ca era prea nervos ca le tot trimiteam pe fete sa-l intrebe. eu cum sunt cam timida imi este rusine sa il intreb in fata daca ma place si daca vrea sa stea cu mine.
va rog daca ma puteti ajuta cumva facetio... dati-mi o idee cum sal intreb in fata daca ma place. va rog frumos... dau fundita la cel mai bun si oriinal raspunscrying

Răspuns Câştigător
| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Vorbeste cu dorogina ta in particular sj zi`i ca vrei sa stai cu X, dar zi`i ca nu vrei sa afle ca a fost ideea ta`hee hee

sau jucati adevar sau provocare sj zi`i cui`va sa il provoace sa te sarute` putin, sau saruta`l tu [putin de tot], si zi`i ca a fost un impuls nerdD

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Naspa situatie.Tu nu face nimic doar spune`i surorii sale ca vei vorbi cu el doar atunci cand va veni el insusi sa iti spuna ce simte pentru tine!

| Alexandruuuuuuu a răspuns:

Arata-i tate cur pi,,, z,, da si ziii ca vri sa faceti sex 'o ora la viteza' si totul se rezolva crede-ma asta nu da gres nicio datawinking

| Bubuuuu a răspuns (pentru Alexandruuuuuuu):

Esti constient ca ralucutza are 12 ani? si tu zici despre sex laughing Bravo ma straight face

| Alexandruuuuuuu a răspuns (pentru Bubuuuu):

Mda ce sa zic atuncea eram nitel pervers si asa sunt eu mai glumet dar ce copii trebuie sa invete sex de mici c a asa spune biblialaughingrolling on the floor

| Bubuuuu a răspuns (pentru Alexandruuuuuuu):

"nitel pervers" rolling on the floor)).

| Alexandruuuuuuu a răspuns:

Bine prin nitel inteleg putin mai mult dar ma rog...rolling on the floor