| fastlane a întrebat:

Uitati o intrebare interesanta... Voi cum v-ati da seama daca partenera\ul va inseala fara sa o\il prindeti in fapta doar sa se fi intamplat si sa presupuneti dar intrebarea e cum ati ajunge sa va dati seama ca s-a intamplat? tongue

Răspuns Câştigător
| vali_6207 a răspuns:

Pai eu unul asa intreba-o, si asa vedea ce reactie are. Dar eu zic ca dk tine la tine atunci nu te inseala. In cel mai rau caz dk afli ca te inseala, inseala-o si u pe ea sau mai simplu dai papuci ca mai sunt si alte fete

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ar fi mai rece, mai indiferent... daca nu se mai intereseaza de relatie...sunt multe lucruri dar cateodata nu vrem sa vedem astea ca sa nu suferim!

| Vizitiul a răspuns:

Eu nu vreau sa-mi dau seama de nimic. La o adica cu totii inselam. Suntem tineri, ne traim viata, vrem sa traim experiente diferite. Deocamdata nu e cazul sa ne atasam, sa punem suflet. Toate la timpul lor.

lolita
| lolita a răspuns:

Presupun ca si-ar schimba comportamentul fata de mine, in momentul de fata nici nu concep asa ceva.
dar cand eram doar la prietenii trecatore aveam un truc: cand era plecat o zi doua trei de acasa, cum ajungea acasa il si tranteam in pat, daca ejacula tarziu ceva s-a intamplat daca o facea mai repede inseamna ca nu a fost cu nicuna. oricum chestia este ca putea sa si-o faca si el dar aveam grija inainte sa nu duca lipsa. laughing niciodata nu am prins pe nicunul in fapt dar am presupus de cateva ori. hotul neprins este negustor cinstit.

| liz23 a răspuns:

Cand esti cu doua persoane nu poti mentile ambele relatii la acelasi nivel, ceva se schimba undeva pe parcurs.Simti lipsa de timp, telefonul pe silent, momentele in care inainte putea sa vorbesca si acum inventeaza tot felul de scuze.Iti dai seama dar tine de fiecare daca vrea sa accepte situatia.

| nicol20 a răspuns:

Simplu il tradeaza fata refuza sa faca lucrurile care le facea inainte este indiferent se scuza in toate situatile adica stii cum este vorba aceea cine se scuza se acuza

| Alice_6278 a răspuns:

Miash da seama dupa komportament. dupa felul de a vb cu mine.Ash sthi precis daca mar inshela daca iash zice sa jure ca nu a vut niciodata nimic.:*

| 334499 a răspuns:

Din comportament

| Nic a răspuns:

Depinde de persoana cu care esti, cat de bine stie sa minta sau nu happy
Normal mi-as da seama din chestii micute dar adunate bat la ochi

| bocascity a răspuns:

Cand refuza sa mai fi comunicativa.cand nu imi mai raspunde la telefon. cand imi zice ca se duce undeva si pleaca altundeva, mintindu-ma(asta aflu de la prieteni).

| snip a răspuns:

Snip, se cam umple paharul...