| BOGDANELU_2340 a întrebat:

Uitati prieteni ceva de care s-ar putea sa radeti dar peentru mine e serios
pe mine ma cheama Bogdan si o fata Rodica si mi-am facut curaj si i-am sups ca sunt indragostit de ea si ea a zis ca e si ea indragostita de mine dialogu a fost
Bgdan: Rodica uite ioti spun ceva
Rodica: da
Bogdan: eu sunt indragostit de tine
un coleg: serios
Rodica :si eu sunt indragostita de tine
la noi in scoala e o chestie la fete fetele care sunt singure merg la baieti si ii intreba ba tu esti fanu meu daca raspunzi nu nu mai ai nici odata sanse cu ea daca raspunzi da o sa ai sansa de a fi ales din toti acesti `fani` (nu sunt fani doar asa se zice findca vine de la raspunsu sa moara fani mei)
ce credeti chiar ii place de mine? eu parca am simtit o lovitura direct in inima cand a spus asta ( e prima dragoste de aia intreb)(nu are decat 2 `fani`) eu si cu inca unu care este gelul mic pufos si dragalas iar eu sunt genul mai masculin mai independet

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Frumoasa si in acelasi timp haioasa postarea ta. Ai un Like de la mine happy
Trebuie sa astepti sa aleaga fata, dintre un pufos mic, si un masculin-aproape barbat.
Bafta!

3 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Dc sa radem nu santem idiotii de la scoala care rad din orice
Dragostea nu trebuie batjocorita e un sentiment Nobil
Si faca ea a raspuns afirmativ deci te place si cedracu is fanii? nu mai e tendrete ca pe timpuri?
ce naiba te duci vr sa fii fanu meu? de naiba e asta
ma te intragostesti in timp prin gesturile subliminate de cel care vrea sa fie cu tine
si o relatie se cladestegreu prin aceasta simpla intrebare
trebuie sa fii sigur 30% sigur ca te place prin mesaje subliminate
daca ea isi da seama de ele raspunde daca nu aia e singura varianta

| adaanda a răspuns:

Loveste-o si iu fix in "corazon", fa-o K.O!rolling on the floor

| BOGDANELU_2340 explică:

Multumesc d ajutor si ada vedem noi la scoala