| tsal24 a întrebat:

Mai de mult am intrebat fata de care eram indragostit daca vrea sa fie cu mine (stiam ca si ea era indragostita de mine) dar m-a refuzat. Are cineva idee de ce?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu e o idee buna sa spui direct unei fete asa ceva. Fetele trebuiesc cucerite. Trebuia sa incerci cu complimente, invitatii pe afara, flori oferite. Poti incerca si acum, dar sansele tale sunt mult mai mici.

| tsal24 explică (pentru SkyPilot):

Ai dreptate, nu m-am gandit sa o iau pe ocolite.

| SkyPilot a răspuns (pentru tsal24):

Macar ai invatat lectia happy Totusi incearca si la fata asta. Mare lucru nu ai de pierdut.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De teama sa nu faceti prostioare, asa cum fac cei indragostiti, dar mai maturi.

| T0T a răspuns:

Probabil știai prost.

| tsal24 explică (pentru T0T):

Daca am zis ca stiu crede-ma ca nu m-am inselat.

| T0T a răspuns (pentru tsal24):

Nu te cred, tocmai pentru că te-a refuzat. Ți-am spus, cel mai probabil știai prost. Lasă aparențele la o parte.

| whitepoison a răspuns:

Poate stiai prost sau poate ea in momentul respectiv a crezut ca glumesti sau vrei sa-ti bati joc de ea si poate de asta a zis nu. Acum eu nu am de unde sa stiu.