| Vegeta07 a întrebat:

Un antisocial mai are sansa sa isi găsească jumatatea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sta numai in casa, clar nu.

| Vegeta07 explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gândeam și eu... Se pare ca mi-am făcut-o cu mana mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vegeta07):

Poti sa schimbi oricand ceva.

| 7Azaky a răspuns (pentru Vegeta07):

Laba?

| Vegeta07 explică (pentru 7Azaky):

Si aia

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Antisocializarea nu inseamna ca nu poti gasi, au fost pers care au gasit jumatatea in jocurii

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam greu mai ales in cazul in care respectivul este cunoscut ca fiind un ''cal breaz'' laughing ori in cazul in care este etichetat ca fiind o persoana violenta, sau cu comportament incalificabil. Insa exista si exceptii nu-i asa? incat sa-si uneasca destinele 2 persoane de aceeasi... teapa. rolling on the floor Mai nou a disparut aproape in totalitate notiunea de ''imposibil'' in actuala societate. Sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ce are sula cu prefectura?

| Sarmale255 a răspuns:

Joaca Metin

| Vegeta07 explică (pentru Sarmale255):

Nu joc metin;] mai mult lol, cs etc. :[ poate ar trebui sa fac pauza cu jocurile

| RAY a răspuns (pentru Vegeta07):

In pauza o sa stai cu iubita, minunat, nu trebuie sa renunti la jocuri si sa ai o limita

| Vegeta07 explică (pentru RAY):

Daca as avea iubita da... Dar sunt antisocial si imi este rusine sa vorbesv cu fetele cu teama ca ma fac de ras... La 17 aproape 18 ani sad

| RAY a răspuns (pentru Vegeta07):

Nu vad nimic dramatic, esti tanar man, toate la timpul lor, integreazate intr-un grup social si vezi de o fata