| ElisaMariaXX a întrebat:

Buna vreau si eu niste sfaturi.
Cand am fost la ziua iubitului meu cu care sunt si in aceas clasa eu de fapt il inselam cu varul lui mai mare pentru ca nu il iubeam eram cu el doar de dragul varului lui. In noaptea acea toti ne inbatasem si nu mai stiam de noi si eu cu varul iubitului meu era sa o facem. Desi nu am mai facut-o toti spun ca am facut-o cu un baiat cea ce nu e adevarat pentru ca imi amintesc tot ce am facut.
Dupa ce a aflat sora mea vitrega i-a spus tatei sau nushu ce s-a intamplat dar a aflat. Dupa am avut o discutie.
Dar eu imi amintesc tot ce s-a intamplat si nu am facut nimic cu nimeni.
Si tata a aflat... dela scora mea pentru ca am vb cu ea prin mesaje.
Acum nu stiu ce sa mai fac si ma gandesc serios sa ma omor
pentru ca nu am incotro...
Ce sfaturi puteti sa imi dati? sad

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sa nu te omori! Ai facut-o si gata, nu esti nici prima nici ultima!

| ElisaMariaXX explică:

Vam cerut si voua sfaturi pentru ca eu nu vreau sa o fac cu un baiat si apoi sa am despart de el dupa 2-3 zile sau sa o fac cu el si sa o mai fac cu zeci ca el. Nu pot spune ca am avut relati stabil pana acum dar inca nu am gasit baiatul pefect. Dar pe bune eu nu fac ca alfele care pela 14 ani ca mine au facut-o cu vreo 5 straight face.

| katerina96 a răspuns:

Nu face prostia asta. daca stii ca nu ai facut sex cu tipul sigur sigur. du-te si vorbeste cu tatal tau serios si spui tot ce s-a intamplat. daca nu e convins atunci i-al de mana si mergeti la un ginecolog. daca ai facut sex cu tipul acela ar fi bine sa spui adevarul si spui k asta e s-a intamplat ai gresit, oricine greseste. nu o sa se mai repete. nu ai fost tu de vina. a fost alcoolul si o sa vezi ca o sa te ierte cu timpul. nu face prostia sa te omori. nu te ajuta cu nimic. iti garantez!

| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Mahhhh esti nebuna? cum sa te omori, dao dracu viata e mai imp decat orice, lasa-i dracu de baieti ca de ei e plina lumea. mai bine ai fugi de acasa decat sa te omori daca chiar nu iti mai place viata ta

| unucaremisca a răspuns:

Ai o viata super nasoala. Adica tu chiar crezi ca mai ai vreun viitor acum ca ai facut asa ceva? Eu zic ca daca te omori iti rezolvi toate problemele.

| redgirl a răspuns (pentru unucaremisca):

Eu zic ca esti o idioata si ii dat fetei numai sfaturi rele! tu esti o frustrata! de ce nu te omori tu, ca sa nu mai ai timp sa oferi sfaturi de tampita!