| Crystallll a întrebat:

Un baiat care e excitat respira greu și sacadat?
Și dacă îți placest fata care te excita te simți bine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exact si nu numai atat, uneori mai si transpira, chiar abundent. laughingDaca excitatia este suficient de intensa si lunga cel mai probabil ca baiatul va fi satisfacut si la sfarsit se va simti.....bine. big grin

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

happy cei care respira in halu ala, n`au nici un pic, de talent, in pat laughing
respiratia trebuie sa vina o data cu miscare love strucklove struck, atunci v-a depasi limitele omenestiwinkingwinking

| Kingsley a răspuns:

Ti-ai fi dorit tu sa fie excitat, eu cred ca dadea una mica pe ascuns (daca esti maestru, o poti da si prin buzunar)