| cristina_3212 a întrebat:

Un baiat care ma place a spus la toti prieteni mei ca sunt cu el si nu sunt si ei nu ma cred. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Baietii sunr intotdeauna niste...sa nu le spun cum.Nu mai baga de seama toate barfele, iar daca mai spune cineva ceva le spui ''da'' care-i problema voastra.Ii enervezi la culme asa.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ignora`i oh go on.Ce te mai complici? Ai spus o data, ai spus de doua ori, ai spus de trei ori si continua sa te streseze ignora`i.
Sau poti sa il chemi pe baiatul respectiv in fata tuturor si sa il intrebi clar si raspicat:'Suntem impreuna?". Poate atunci nu va mai avea curaj sa minta.

| Alexis_6755 a răspuns:

Comporta-te cu el cum nu ai fi. nu il baga in seama ignora-l pentru ca ceilalti or sa vada acest lucru.

| tpu2011_1353 a răspuns:

Nu te mai agita,ca nu te vor crede daca te tot agiti sa le explici. Spune-le o data si bine, si spune-i respectivului sa nu mai fie asa de tampitel, caci priteneii tai te cred pe tine nu pe elhappy

| kidsXXL a răspuns:

Cere-i socoteala,fii nervoasa, Daca n-ai scapare, fii adevarat cu el.Bafta in dragoste, macar tu de ai avea.