| Teodorina a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din cls, dar nu sunt sigura ca si el ma place. Mai multi prieteni mi-au spus ca el ma place si de fiecare data cand vb cu mine imi spune numele si se inroseste. Mai multi prieteni de-ai lui mi-au spus ca ma place.Credeti ca e adevarat?

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Baiatul este putin mai emotiv si timiditatea este de partea lui.Eu consider ca te place din moment ce inroseste la numele tau. Daca ii erai indiferenta, nici nu iti dadea importanta.

| mary a răspuns:

Normal. daca se inroseste cand vorbeste cu tine si daca ti-au spus o multime de colegi e logic.si mai e si modul in care se poarta cu tine. daca e atent si dragut cu tine atunci... te place. incearca si tu sa-i raspunzi la gesturile pe care le face. pup

| never2say4never a răspuns:

E o posibilitate foarte mare, dar ca sa fii sigura urmareste-l cu coada ochiului in timpul orei sa vezi daca nu cumva se uita la tine pentru perioade scurte de timp.In timpul pauzelor sau in afara orelor, daca atunci cand trece pe langa tine rade zgomotos sau vorbeste un pic mai tare e posibil sa te placa. :-)

| jumbO a răspuns:

Tee place!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Desigur ca te place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai de unde sa stii pana la proba contrarie. Ce te costa daca te apropi de el si il intrebi?