| xxxname a întrebat:

Un baiat daca isi pierde virginitatea, atunci trebuie numai decit sa mearga la medic? E dureros?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Pentru ce sa mearga la doctor? ce sa fie dureros? Nu se intampla nimic cocoselului sau happy

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca si-o pierde intr-un gard de exemplu, sigur e dureros si chiar ii recomand sa mearga la medic! laughing

| xxxname explică:

Hai ma, numai acesata e raspunsul...tonguebig grin

| xxxname explică:

Daca raspundeti, atunci raspundeti complet, ca sa inteleaga cineva, de fapt eu intleg, dar nu-i prea...cind am vorbit dac e dureros, atunci am avut in vedere despre atunci cind iti pierzi virginitatea...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cand o pierde o pierde nu e nevoie sa se duca la medic

| Broadband a răspuns:

Imi place poza ta de la profillaughing

| livelaughlove a răspuns:

E dureros cel mult pentru fete