| Miihaa a întrebat:

Este o problema daca un baiat isi pierde virginitatea la 24 de ani?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Mai prost este ca duce lipsa de experienta la varsta aia.Va trebui sa recupereze cat mai repede.

| RAY a răspuns:

Nu conteaza asta, nu e nici o problema

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam tarziu, deoarece presupune cam multa "laba", dar mai bine asa decat sa nu o faca niciodata. big grin

| mihai69 a răspuns:

Păi la 24 de ani e așa de aiurit că pierde lucruri?!? asta cam ar fi o problemă...

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema daca un baiat isi pierde virginitatea la 24 de ani.

| sofisis a răspuns:

Problema propriu-zisa nu e. Fiecare isi incepe viata sexuala cand si daca vrea.

| R0R0 a răspuns:

Nu cred.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu. happy
Bine, totusi, ca si-a pierdut-o pana la urma!
Se zice ca un virgin trecut de 30 de ani se transforma in vrajitor. laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu zic ca e o problema. Problema e ca i s-au dus anii frumosi din tinerete si nu a experimentat un lucru frumos, o sa-l vad eu la 60 de nai cand o sa se uite la ea si o sa-i zica "mai bine faceam treaba cand puteam"