| Curcubeu_7124 a întrebat:

Un baiat de fiecare data cand am vede se holbeaza la mine si nu se opreste pana nu rad. De asemenea ieri a venit in parc desi a zis ca nu, dar a auzit ca vin si a zis ca vine sa ma enerveze.Ma place?

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu cred ca da
cand un biat enerveaza o fata si se holbeaza la ea inseamna ca o place
dsar daca nu inseamna cae un handicapat care vrea sa te enerveze

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Saracul de el, daca nu stie cum sa se apropie intr-un mod mai placut, incearca si el cumva ca sa te faca sa-l bagi in seama. thinking

| foxi a răspuns:

Cu siguranta te place!

| clauss a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| luvieere a răspuns:

Când mai face scheme d-astea, mergi la el şi sărută-l. Dacă-ţi răspune, e clar, te place. Dacă se retrage fâstâcit, măcar ai scăpat de holbat. Win-win big grin