| fshfahydfts a întrebat:

am si eu o intrebare..este un baiat in oras la mine si de fiecare data cand ma vede se holbeaza la mine.iar cand ma uit eu la el se uita in alta parte sau imi zambeste.iar noi nu prea ne cunoastem..si am vorbit cu el facebook si s-a prefacut ca nu ma cunoaste ce inseamna asta? funta~

Răspuns Câştigător
| Anonima3562 a răspuns:

Hmmm, cred ca e cam timid din moment ce l-ai bagat tu in seama nu a mai vrut sa continuati conversatia poate pentru a nu se face de ras. De obicei cand cineva se uita la tine si tu il prinzi ca se uita e un moment cam jenant. Asta cred ca se intampla cu el. Incerca sa mai vorbesti cu el si salutati-va pe strada, poate ajungeti prieteni sau cine stie... mai mult decat atat.tongue Bafta! Funda?batting eyelashes

| fshfahydfts explică (pentru Anonima3562):

Mersii! dar nu stiu ce crezi ca ma place? ca si eu il cam plac.