| Nisi a întrebat:

Un baiat de la scoala se uita mereu la mine imi zambeste e foarte dragut! Cum as putea sa incerc sa-i vorbes! sora lui merge in clasa cu mine! Ma puteti ajuta?
Dau FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Buna! :* Baiatul te place dar e si el o pers timida nu stie cum sa faca primul pas :]. Imprieteneste'te cu sora lui :]. V\a fi m'ai usor vei merge la ea sa va faceti temele si chesti si v'a fi si el acolo :]. Poate prindeti un momnt in care sa fiti singuri si atunci v'a putea sa iti spuna ce simte love struck Baftaa [Fundita]love struck

1 răspuns:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Pur si simplu. intreaba`l chestii banale gen:. cat e ceasul? sau. daca s`a sunat?
orice!
Sau du-te la sora lui acasa si asigura`te ca e si el acolo tongue