| kitinuca a întrebat:

Un baiat din clasa a 8 a i place pe o fata din clasa mea a 6 a cum sa fac sa se desparta si sa stea cu min e ajutorr va roggggggggg?sadsadsad

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Si anume, de ce crezi tu ca te vom ajuta pe tine sa ii faci rau altei fete? Eu cel putin nu am sa o fac! Ar trebui sa te gandesti ca in locul acelei fete ai putea fi chiar tu! Romanul are o vorba:"ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". O seara buna happy

6 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Ce prietena buna esti tu!

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Daca ti la el cu adevarat lasa-l sa o placa.Sti cum se zice daca iubesti pe cineva lasa-l liber.Ai putea vorbii cu el si chesti din astea dar nu te baga cu santaj, sabotaj sau alte chesti.Nu-i spune defectele acelei fete.Adica in general nu te baga in discutiile lor l-ai putea ajuta cu sfaturi dar pur si simplu lasa-l in pace! Daca fata il place daca nu...lasa-l sa invete pe pielea lui(adica nu-i spne ca nu are sanse cu fata aia sau ceva.isi va da seama si daca nu asta inseamna ca nu-i cu toate pe acasa).Si daca sunt impreuna totus nu va dura pana la nesfarsit.Si poate intr-o zi va veni la tine...dar dragoste cu forta nu se poate.happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sabotaj laughing

| pufoseniapuf a răspuns:

Daca ei se iubesc lasa-i in pace. tie nu ti-ar convenii daca ai fi ij locul ei. daca lucrurile se strica intre ei de la sine te bagi, daca nu vezi-ti de treaba si cauta altu'. nu strica ce-i intre ei pentru ca sunt ap sg ca o sa-ti treaca in vreo 2 saptamani si o sa-ti para rau. puppy dog eyes

| BbyMic a răspuns:

De cate ori ai ramas repetenta?big grin nu de alta da areti a 30 de ani no d:

| FaraNume1249 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza iti dau un sfat:renunta la machiaj, esti tanara esti frumoasa nu ai nici unfel de cosuri si luscabaietilr le plac mult fetele naturalebig grin.Succes!