| DeCiBeLl13 a întrebat:

Am si eu o problema imi place de o fata de clasa a 7a (eu sunt cls a 9 a) dar fata aceea este intro relatie cu un baiat de clasa 10 ce ar trebui sa fac sa fiu impreuna cu acea fata(cum pot sa o fac sa se desparta de acel baiat
?

Răspuns Câştigător
| gabrielaoana11 a răspuns:

Nu trebuie sa o desparti tu de ala pentru ca dupa nu te va mai baga in seama
lasa.i pe ei sa se desparta si dupa incearca sa vb frum cu ea sa ii faci complimete...

sa stii ca si eu am fost in aceeasi situatie ca tinehappy

fundita?

3 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

Asteapta ca ei sa se desparta apoi du-te tu si consoleaz-o, crede-ma o sa mearga BAFTAhappy

| DeCiBeLl13 explică:

Dau funda am uitat sa zicbig grin

| FreeLife a răspuns (pentru DeCiBeLl13):

Cred ca si eu sunt in aceiasi situatie laughing