| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat imi spune ca ma place cand stam unul langa celalalt incearca sa puna mana pe mine ce sa cred ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Daca vroia sa te atinga te atingea deja, cred ca te place dar nu te lasa pacalita, vezi ce-i poate pielea si nu-i cadea prea usor in plasa.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi da, te place pînă ajungi in pat cu el, după care ala la rînd.

| Corinnààà a răspuns:

Întreab-o pe mă-ta care are răbdare să îţi asculte toate întrebările retorice.

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa? Tie cand iti place, de exemplu o pisicuta, nu pui mana pe ea?