| ubytha a întrebat:

Un baiat mi-a arata o fata pe un site porno care se masturba cu o bomboana pe bat...am mers acasa si am incercat si eu si a fost super love struck... voi ati incercat vreodata? dar oricum mai bine e cu prietenul meu love struck. dar a fost fain

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Maine poimaine il treci pe liber pe prietenul tau si iti deschizi o firma de dulciurioh go on

| elasexygagica a răspuns:

Hmmm o bomboana love struck o sa incerc drooling ador acadelele drooling

| AnonimA a răspuns:

Iate d mana cu mariela si aruncati-va in maresmugoupss si cu elasexygagicasmug

hai bafta

| zalisa a răspuns:

straight face
bINE, BINE.
Încearcă să păstrezi pentru tine experiențele tale sexuale "inedite"laughing.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Marinela sau cum o chema paia si elasexygagica si tu sa va luati de mana si sa va duceti pe camp. ce obsedatelaughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| aripifrante a răspuns:

Du-te si impusca-te!

| DUTCH a răspuns:

Marinela sau cum o chema paia si elasexygagica si tu sa va luati de mana si sa va duceti pe camp. ce obsedatelaughing))))))))))laughing))))))))))))

| valycretu a răspuns:

laughing marfa :X:X:X: uitate mai rar la filme pornolaughing:X:X

| CanDy_2772 a răspuns:

Uuuu mama. Tu Mariela si elasexygagica legat-va o piatra sa gat si aruncati-va in fantana.

Hai succesbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai face asta niciodata. E foarte grav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o si cu mine