| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face un baiat foarteeeeee gelos? Mentionez ca a iesi cu prietenul lui am incercat si nu a mers...

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Exista o conditite pentru care il poti face gelos, trebuie sa simta ceva pentru tine sau macar sa te placa. Daca te place te asigur eu ca a fost gelos atunci cand ai iesit cu prietenul lui, dar poate nu a vrut sa arate ca e gelos.
Ai putea sa incerci cu altii baietii lucruri care stii ca i-ar place lui si pe care cu el nu le-ai facut.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Joker92 a răspuns:

Hehe destul de simplu,daca are cv aparte pentru tine,putina indiferenta pentru el, mai multa atentie pentru un alt baiat, si mai dai si lui cate un semn si mergebig grin