| IrinaRebeca222 a întrebat:

Un baiat isi da seama daca nu mai esti virgina cand te culci cu el? Adica isi da seama doar daca vede ca nu iti curge sange sau?

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Nu dupa sange isi da seama ca nu mereu se intampla asta dar isi da seama dupa comportament desi sunt foarte mici sanse si sa nu isi dea seama...dar nu risca

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Crezi ca e vreo tragedie ca nu mai esti virgina? Zici ca daca joci teatru si te prefaci ca inca mai esti, ai ceva de castigat? Acum sunt la moda fetele experimentate si disponibile, asa ca o "virgina" nu are multe de oferit.

| Vektor a răspuns:

Parca ai avea 12 ani asa pui problema. la 19 ani ai tai ar trebui sa stii ce-i ala Himen si cate ceva despre corpul tau de femeie ca sa nu mai spun ca ar trebui sa stiti si cat de cat despre aparatul reproducator masculin.

Te miri daca-ti spun ca jos ai 3 gauri si nu 2? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vektor):

Crezi ca ea ca fata nu stie ce naiba laughing. cum ai zice unui baiat ca are doar o gaura in penis

| Vektor a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-au povestit fete care au fost la medicina umana si veterinara care aveau specimene de colege care habar nu aveau ca au 3 gauri laughing