| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat virgin cu cine e indicat sa o faca prima oara cu una virgina sau una care nu e virgina fundawinking

Răspuns Câştigător
| Kaleb a răspuns:

Ar fi indicat sa o faca cu o fata care nu este virgina deoarece aceasta are mai muta experienta.
Iar daca ar fi amandoi virgini ar fi o situatie putin cam stinjenitoare deoarece nu ar sti prea bine ce sa faca si probabil nu ar mai fi la afel de bine cum ar trebui sa fie,, prima oara".

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu una care e virgina asa stie ca nu o face cu alta care a dat peste o groaza de indivizi.

| MMihai a răspuns:

Cel puțin unul din cei doi ar trebui să aibă o minimă pregătire teoretică despre sex, poate chiar și ceva experiență în materie de sex! Dacă știu foarte multe, sub aspect teoretic, dar le lipsește numai practica, pot face sex și 2 ea virgină și el virgin, ( pot face sex, descoperind amândoi, cum este practic, cu sexul ). Pe site-ul asta, am văzut ca fără a cunoaște nimic sub aspect teoretic, se apucă să facă sex, la vârste foarte fragede. Și apoi vaca scrie : Ajutor, cred că am rămas puțin gravidă.

| unknow a răspuns:

Cu cine vrea p.ul.a lui!

| unknow a răspuns:

Cu cine vrea p.ul.a lui

| Narcis2007 a răspuns:

Va ca*ati atat pe voi cu experienta asta...cu una virgina

| Elisa a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa dai importanta la acest lucru fiindca tu trebuie sa te gandesti ca e pentru prima oara si ca trebuie sa fie cev placut, nu conteaza daca este sau nu virgina, conteaza daca iti satisface placerile.Bafta.

funda?

| Rurouni a răspuns:

In nici un caz una virgina. Daca sunteti amandoi virgini, se poate transforma intr-o experienta dureroasa.
O persoana mai experimentata e indicata, pentru ca stie ce trebuie facut sa transforme dezvirginarea in ceva mai placut si mai putin dureros, pentru ambele parti.

| raresel a răspuns:

Una care nu e virginalaughing

| Dbianca a răspuns:

Eu cred ca, cu una care numai este virgina deoarece acea persoana este experimentata in acest domeniu si te va ajuta pe parcurs ce sa faci si cum sa o faci.dar n-ar strika si cu o virgina.asa experimentati impreuna :X mult noroc

| andreearock a răspuns:

Eu nu cred ca are importanta...de exemplu daca esti indragostit de o virgina nu o mai afaci ca e virgina