| bnhjgoisl a întrebat:

Un baiat vorbeste foarte urat cu mine si nu stiu de ce, ma injura si e foarte nesimtit cu mine si uneori vorbim normal si deodata incepe sa fie nesimtit si nu inteleg de ce, eu nu i am facut nimic si cand vorbeste asa cu mine si eu vorbesc la fel ca doar nu stau degeaba cand el ma.injura. Ce as putea sa fac? Ca nu mai suport sa vorbeasca asa cu mine

7 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Iti place de el? ca nu inteleg de ce mai vorbesti cu el, si de ce il injuri si tu? Fiind fata ar trebui sa dai dovada de mai multa eleganta. Ce rezolvi daca il injuri? Te face sa te simti mai bine? Poate ca si el se simte bine cand te injura, daca e asa inseamna ca va meritati.

| neutrino a răspuns:

Igora-l total, badarania lui numai asa se trateaza! Invata sa te respecti tu pe tine insuti si in acest fel ii vei obliga si pe cei din jurul tau sa te respecte. Cine nu respecta aceasta minima regula, nu are dreptul nici macar de "buna ziua"!

| Lioana a răspuns:

Cand incepe sa vorbeasca urat, pleaca de langa el fara nici un cuvant. Ignora-l! Nu deveni ca el!

| ywar a răspuns:

Daca esti langa el ii tragi un sut cat poti tu de tare intre picioare. Garantat in miimea viitoare de secunda va fi la picioarele tale. Chiar te rog sa incerci asta. Deci intre picioare cu toata forta de care dispui. Mananci si tu spanac inainte sa prinzi puteri.

Răspuns utilizator avertizat
| Bodychip1979 a răspuns:

Ii retardat copilul părerea mea nu așa se vorbește cu o fata

| dog1963 a răspuns:

Cand incepe sa injure nu mai vorbi cu el.o sa vezi ca o sa renunte si nu o sa te mai injure.