| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat frumos, atragator si sensibil nu se va uita niciodata dupa fete urate.Adevarat sau fals?!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Un barbat frumos, atragator si sensibil nu se va uita niciodata dupa fete urate.Adevarat sau fals?!"

Fals...pentru că este o generalizare stupidă, din care reiese că toți bărbații "bine" - relativitatea căruia face și ea parte din absurditatea afirmației - sunt superficiali, au aceleași gusturi și priorități și(/sau) sunt orbi...și la propriu, și la figurat.

P.S. Știai cu unii au fetișuri cu persoane "urâte"/grase/cu handicap...și le preferă în locul top-modelelor, după care salivează majoritatea?

Fiecare cu ce-i place, Mental.
Generalizarea ta este greșită.

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Citesti ganduri NOname? Mereu mi-am dorit sa trag intr-o schiopa pe intuneric sau sa fie legata la ochi{ps, ca sa nu ma mai cunoasca

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Râzi tu râzi...
Da' poate-ți găsești una, care nu o să te accepte decât cu piciorul amputat...

| Liviucu a răspuns:

Un barbat frumos, atragator si sensibil se va uita dupa urate numai daca nu este curtat de bunaciuni. Daca are pofte si niste dive i le indeplinesc de la varste fragede, atunci da, slabe sanse sa il faci sa nu mai aiba atatea pretentii.
Dar mai exista, totusi, spre marea voastra multumire (desi tot mai rar sunteti cele care vedeti asta), acei 1% din baieti care cauta frumosul in interior si abia apoi se uita si la ce marime porti la sutien.
In ceea ce privesc fetele cu adevarat mai uratele, ele tot vor fi luate de niste baieti ca pentru ele. Nu te teme, se zice ca toti avem o jumatate a noastra undeva pe Pamant. Trebuie doar sa o gasim, sa avem norocul asta. Sau sa strigam tare sa fim auziti si sa vina ea la noi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fals.Niciodata nu poti sti ce simte acel barbat si pentru cine, sau cum.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A iubii insemna sa suferii, dar cum unii dintre noi fug de suferinta, nu multi stim adevarata fata a dragostei

| Narfundo a răspuns (pentru anonim_4396):

A iubi = a suferi? Cine drac te-a mintit si asta?

| anonim_4396 explică (pentru Narfundo):

Ai logoree?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai,sa stii ca am vazut si cupluri d-astea mai "speciale", dar ei stiu ce e in relatia lor asa ca...nu ma bag sa comentez unde nu stiu.happy
Dar parerea mea referitoare strict la intrebarea ta e ca un barbat atragator se va uita la o femeie urata, pentru ca este sensibil, nu?hee hee
Sensibilii, oricat de frumosi ar fi ei, nu pot iubi 1 kg de silicoane si 2 buze umflate cu pompa.

| Cosmin1I a răspuns:

Fals.

Răspuns utilizator avertizat
| kristi1 a răspuns:

Daca baiatul vede acea fata frumoasa si toti o vad urita baiatul iubeste fata da toti prostii se vira in ralatie si strica tot deci este Fals