| anonim_4396 a întrebat:

Un bărbat poate ajunge la ejaculare dacă e masturbat de către o femeie?
Se poate ajunge la orgasm/ejaculare din masturbare reciprocă?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Desigur;
2. Oho, și-ncă cum!

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Primul raspuns e da, al doilea nu, e cam greu. laughing

| pagliaci a răspuns:

Normal

| relian a răspuns:

Raspunde dullcat "Al doilea e cam greu." Poate o fi frigida fata laughing Sau era mai bine sa intreb citi 15 ani are

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Rosalia, asta e intrebare de femeie care nu a avut nici un contact sexual cu un barbat. Esti virgina sau doar vrei sa te amuzi pe seama raspunsurilor primite? happy Sau poate te excita sa vorbesti despre asta? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Nu mă cheamă "Rosalia". Citește mai atent in dreptul nickname-ului.

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ce sa-ti fac daca asa ai devenit tu celebra...noi ne-am indragostit de Rosalia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| margaretapicior10 a răspuns:

Cu picioarele mai ales ma poti contacta margareta picior