| anonim_4396 a întrebat:

O femeie poate ajunge la orgasm, fara a pune penisul in discutie? Doar mangaieri, sarutari, poate si putina masturbare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Joaca de natura sexuala a lesbienelor reprezinta in cel mai convingator si concret mod aceasta posibilitate de a ajunge la starea de extaz si orgasm fara a exista nici macar un penis.....chiar si artificial. big grin

| alexandruanghel a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asa este. chiar nu m-am gandit la aceasta metoda, multumesc de raspuns. Sanatate

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, pentru obtinerea unui orgasm clitoridian, prin mangieri sau cunilingus si
Nu, pentru un orgasm vaginal, care-l poti obtine doar prin sex vaginal, cu un penis sau un vibrator.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| SG1995 a răspuns:

Da ce nu ai penis? laughing
Si da normal ca e posibil, mai ales daca ii mai faci si cunnilingus.

| Necunoscut112 a răspuns:

Majoritatea femeilor ajung la orgasm doar prin stimularea clitorisului. Foarte puţine sunt norocoase să ajungă la orgasm prin penetrare.

| teo530 a răspuns:

Sigur că da