| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Prin masturbare(frecarea clitorisului) se poate ajunge la orgasm multiplu? mi-a zis o prietena ca a ajuns la asa ceva prin masturbare da nu credrolling on the floor nu cred ca se poate ajunge nici la un orgasm prin masturbare voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Ba da, poti. Incearca si o sa vezi. Nu trebuie neaparat sa fi penetrata sa ai orgasm. Poti avea si prin stimularea clitorisului

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca se poate, depinde numai de femeie.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Normal că se poate! Vorba lui emi29, ceva nu faci tu bine, dar de putut se poate sigur.
Dacă am putut eu provoca orgasm unei fete prin stimularea clitorisului, mai mult ca sigur poate ea singură, chiar mai bine!

Salut.

| unione a răspuns:

Nu ai cum sa ai orgasm vaginal fara penetrare

| emi29 a răspuns:

Ceva nu faci bine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia vezi ca labagiilor le cam creste par in palma.ai grije.