| anonim_4396 a întrebat:

Un bărbat poate ajunge la ejaculare dacă e masturbat de către o femeie?
Se poate ajunge la orgasm/ejaculare din masturbare reciprocă?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Desigur;
2. Oho, și-ncă cum!

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Rosalia, asta e intrebare de femeie care nu a avut nici un contact sexual cu un barbat. Esti virgina sau doar vrei sa te amuzi pe seama raspunsurilor primite? happy Sau poate te excita sa vorbesti despre asta? tongue

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Nu mă cheamă "Rosalia". Citește mai atent in dreptul nickname-ului.

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ce sa-ti fac daca asa ai devenit tu celebra...noi ne-am indragostit de Rosalia. happy

| dullcat a răspuns:

Primul raspuns e da, al doilea nu, e cam greu. laughing

| relian a răspuns:

Raspunde dullcat "Al doilea e cam greu." Poate o fi frigida fata laughing Sau era mai bine sa intreb citi 15 ani are

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur.

| pagliaci a răspuns:

Normal

| margaretapicior10 a răspuns:

Cu picioarele mai ales ma poti contacta margareta picior