| olimpia_2275 a întrebat:

Un fost iubit de al meu ma tot bate la cap de cateva luni ca vrea sa fie cu mine, ca ma place, vrea sa fiu doar a lui...nu il mai suport i-am zis ca nu imi place de el ca vreau sa fim doar prieteni si sa ma lase in pace, dar el nu intelege.ne intelegeam bine ca prieteni nu aveam probleme pana cand m-a vazut intr-o zi in liceu si a inceput sa ma zapaceasca ca ii place cum arat si vrea sa ne impacam, ca nu vrea sa ma mai vada suferin dupa fostul meu iubit...nu mai stiu cum sa scap de el eu cred ca e obsedat de nu ma lasa in pace atatea luni de zile. ce sa fac ca sa ma lase in pace ca nu mai pot m-am saturat?

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Il ignori. la un moment dat o sa se plictiseascalaughing

| Tessy a răspuns:

Il ignori.Se va satura sa se milogeasca de tinewinking

| Crs a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta si odata si odata o sa te lase in pace.

| zuzumic a răspuns:

Ignora. l cu desavarsire... o sa se plictiseasca la un moment dat

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu il face obsedat... poate chiar te iubeste...eu zic sa-i dai o sansa... poate o sa te reindragostesti de el, nu se stie niciodatawinking daca nu, stai cu el cat timp crezi tu apoi paraseste-l...pana la urma o sa se dea batut.tongue

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Incearca sa ii spui cat mai clar fara ocolisuri ca nu vrei sa fii cu el ca nu il placi( nici sa nu il jignesti f. tare) sai spui ca vreti sa fiti prieteni dar nimic mai mult.

| cristina4love a răspuns:

SI eu sunt intr-o situatie aproape identica, cu a ta. Doar ca la mine dureaza de 2 ani chestia asta... Politia spune ca nu are ce face... Daca incerc sa`mi fac un prieten si afla incepe "scandalul" ca vede baiatul respectiv ca nu stiu ce...Partea proasta este ca mi-a spus clar in fata ca nu ma va lasa in pace...Stiu si parintii mei despre asta dar el pur si simplu nu are rusine...Eu il evit cat pot de mult...Nu`i raspund la telefoane... mi-am schimbat id`ul si incerc sa am cat mai putin contact cu el...Iti sugerez si tie sa faci acelasi lucru pentru ca pe el nu-l deranjeaza ce`ti face. Dar tu o sa ajungi sa te saturi pana peste cap. Te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olimpia daca erai baiat stiam cum sa-ti raspund dar incearca sa faci opusul la spusele mele fi atenta treabuie sa il ignori sa sa te feresti de el toto timpulsi sa il bati tot timpul la cap de un anumit lucru.Crede-ma functioneaza!