| anonim_4396 a întrebat:

Un prieten imi cere ajutorul, dar nu stiu ce sa-i zic. Prietena sa i-a facut un oral dupa 1 an de intilnire cu ea si dupa asta nu mai vrea sa ii mai faca... nu stie ce sa creada, ma intreaba pe mine ce cred eu despre faza asta... Ce pareri aveti?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Simplu, tipului i-a mirosit glandul, mulți ignoră acest lucru cred că este normal, dar nu este deloc, au nevoie de o igienă riguroasă. Puțin sunt cei care își decalotează penisul și își spală glandul!
Așa că să vadă de igienă și tipa îi va face oral.

| 7639781254 a răspuns:

Poate tipa a facut asta doar de gura lui si acum crede ca a scapat daca i-a facut o data.

| Ajutatorool a răspuns:

Ii pute ****.

| SammiSchüler a răspuns:

Poate tipa doar a incercat si nu i-a placut. :/ fetelor nu prea le place sa dea ci doar sa ia laughing. if you know what i mean.