| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena de 16 ani si se vede cu tip de 19-20 de ani.Cu el se vede numai seara, intotdeauna dupa 12, pentru ca asa vrea el, ziua niciodata. Faza e ca nu vorbesc asa despre una despre alta, doar cand vor sa se vada.De la prima lor intalnire tipul a inceput sa o sarute si sa o pipaie, etc...De obicei se vad cateva zile apoi nu si dupa un timp tot tipul ii scrie sa se vada.De un timp ii tot cere sa faca dragoste, iar ea nu vrea ca ii frica ca va ramane cu ochii in soare dupa aceea.Din cate stiu tipul e asa mai gigolo cum se zice si are femei.Odata nu a putut sa iasa si a inceput sa vorbeasca urat cu ea ceva gen "de ce nu poti sa iesi tu?!". Fata i-a spus unui prieten de al lui sa vorbeasca cu el daca nu vrea numai pentru sex, dar dupa parerea mea acel prieten ar putea sa ii zica ca l-a pus fata sa vorbeasca cu el despre asta si sa ii zica minciuni. Fata tine sa creada ca baiatul tine la ea ca se vad din ianuarie si ca un baiat nu ar sta atat dupa o fata doar pentru sex.Dar dupa gandirea mea de baiat as putea zice ca doar pentru asta o vrea din moment ce vorbeste urat cand nu poate iesi si tine neaparat sa faca dragoste.Eu cred ca o vrea doar asa ca si rezerva cand nu e disponibila vreo femeie de al lui.Voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Ala este gigolo care care ii cere unei fete de 16 ani sa fac sexlaughing Sunt doua variante ii este rusine cu eawinking sa iasa ziua sau se fereste de ochi lumibig grin dupa parerea mea este un pedofil

| Lothar a răspuns:

Daca era un tip care merita o iubita nu-i cerea unei fete de 16 ani sa faca sex cu el.
O fata trebuie sa hotarasca ea cand vrea sa faca dragoste cu unu, nu ar trebui sa se ia dupa toti idiotii.
Mai ales daca vorbeste urat cu ea iti dai si tu seama ca nu-i pasa daca o raneste
O sa-si bata joc de ea.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Gandesti foarte bine, da intr-adevar, dupa cum spui acel individ nu vrea decat sa profite de biata fata. Ajut-o si fa-o sa inteleaga ca nu merita sa dezvolte sentimente pentru o asemenea persoana.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Degeaba ca nu cred ca m-ar asculta ca i-a spus prietenul tipului ca el nu forteaza nimic ca totul vine de la sine cand e cu ea, dar chestia asta la telefon deci nu poate fi nicio dovada ca a spus asa sau ca l-a pus pe acel prieten sa ii zica fetei acele lucruri de bine..Sincer daca pe mine m-ar pune o fata sa vorbesc cu un prieten de al meu despre ea daca doar vrea sa faca sex cu ea, i-as tine apararea prietenului si as zice ca tine la ea etc... Oricum va vedea ea cum sta treaba si dupa ii zic "TI-AM ZIS EU!" cum se intampla de obicei cand nu ma asculta in domeniul acesta laughing

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Daca nu te asculta, nu are decat sa suporte consecintele. Asta se intampla, cand nu iti deschizi ochii la timp, in cazul ei si urechile sunt "inchise". Las-o sa se bata singura cu capul de probleme si va realiza abia atunci ca nu le stie pe toate.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Intr-un fel e dureros cand vezi ca cineva apropiat va regreta un lucru, si tu stii 100% ca va regreta si nu vrea sa te asculte...Si din cate stiu tipu va pleca toamna aceasta de tot din tara.

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Da stiu ca e dureros, dar daca ei nu ii pasa de ea insasi, cred ca si tie ar trebui sa iti pese mai putin. Sa speram torusi ca va realiza ca face o greseala pana nu e prea tarziu.

| Francescuta9 a răspuns:

Profita de ea la maxim.Baiatul este obsedat de sex si face cu oricine.Zic sa o ajuti si tu sa inteleaga.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Francescuta9):

Asta i-am zis si eu, dar mai are "o prietena"(ii prietena cu ea din mila ca de ce are reputatie de curva sa zic asa si i-a dat un sfat cand era la pamant si de atunci se tine dupa ea) care vrea sa o aduca pe drumu ei(nu prea reuseste), dar ii baga prostii in cap despre baiatu asta, ca el tine la ea si ca nu o vrea pentru sex..si cui nu-i place sa auda ce vrea cand are nevoie?

| Francescuta9 a răspuns (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Si?

Stiuhee hee

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Francescuta9):

Eu si prietena ei cea mai buna i-am spus ca cel mai simplu ar fi sa vorbeasca face to face cu el pentru ca si-ar putea da seama daca minte sau nu, ca prin mesaje intotdeauna baga vrajeli dinalea ieftine...