| valydajbog a întrebat:

Un user serios si cu experienta as vrea sa imi dea un sfat cum as putea sa fac un sex cu prietena mea fara sa o dezvirginez. Ea are doar 14 ani si nu as vrea sa ii umblu la pasarica pentru ca eu consider ca e cam mica si inconstienta si nu as vrea ca mai tarziu sa regrete. Am putea face un sex oral sau sa ii dau in funduletz sau asta ar putea sa o excite si mai tare si sa vrea un sex normal? Va rog tare mult sa imi raspundeti daca tineti la ea pentru ca eu tin la ea si nu as vrea sa o dezvirginez dar oare daca i as da in alta gaurica ar fi oare mai eficient pentru amundoi?

13 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu ce vârstă ai, că ea este prea mică, să îți înceapă viața sexuală.
Cred că tu ai chef să faci sex, dar mai există femei în țara asta, și cred că ar fi bine, să o lași în pace pe fetița asta.

| lolly a răspuns:

Hm.eu cred ca te poti abtine 2-3 ani, daca o iubesti si ti la ea. sa gandeasca si ea mai `matur`si sa considere ca poate lua decizii importante. Daca pui o fata sa faca or@l sau an@l, se va simtii cam curvilitza sau sclavalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alissya97 a răspuns:

Drăguţule îţi admir felul tău de a spune lucrurilor pe nume, dar gândeşte-te un pic că fata are doar 14 ani,e minoră,iar tu vrei să faci sex cu ea? Doamne gândeşte şi tu un pic că e mică,e prostuţă,nu ştie ce vrea.Iar,sex nu poţi să faci fără a dezvirgina persoana de sex feminin, eventual sexul oral care cuprinde o gramadă de chestii scârboase desigur şi la care sunt sigură ca ea nu ar vrea să participe, în fine nu ai cum să faci sex normal fără a dezvirgina pe persoana respectiva[de sex feminin dacă este virgina].În concluzie îţi doresc multă baftă şi sper să te gândeşti înainte să faci ce vrei tu să faci. So. Take care!

| florynna903 a răspuns:

Sex+pers virgina = dezvirginare

| misu a răspuns:

Vezi ce vrea si ea, nu te pot sfatui eu unde sa eu bagi

| victor1k a răspuns:

Daca tii la cineva. la varsta asta nu dai in prostii de genul acesta. Gandeste-te de 1000 de ori inainte s-o faci. chiar crezi ca-i nevoie, acum? O nenorocesti pe saraca fata. Daca faci sex cu cineva. si-i "umblii la pasarica(rolling on the floor) ), automat o dezvirginezi. Mai bine ar fi sa nu-i mai dai in nicio gaurica. Bafta!

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Din cele spuse de tine inteleg ca esti retard. Suferi de vreo boala psihica? Du-te si te cauta.
Also get a life

| Adevarat a răspuns:

E mica ea...incearca in gura dar nu stiu daca o sa vrea...dar totusi oriunde iai fi dat ea nu o sa mai fie pura pura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, nu stiu ce ar putea sa o excite la sexu anal, doar daca te excita pe tine ca tipa de durere straight face.
Mdea, trecem peste momentul jenant straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiete, acum, serios, ai timp, ea e cam tanarica, lasati-va cu de astea, prea multa libertate aveti in ziua de azi. Sezi pe curu-ti si gandeste-te mult. Dupa ce te-ai gandit mult vezi sa nu o faci ca o sa regreti.

| valydajbog explică:

LoLZero nu stiu de ce faci asemenea afirmatie pentru ca nici nu ma cunosti si am spus clar ca eu vreau sa o protejez adica nu vreau sa ii fac pe plac sa o dezvirginez ci caut cu ajutorul unora dintre voi o alta metoda de a o satisface. Eu cred ca tu esti un mare retard pentru ca, ca orice om inapoiat mintal, mintea iti fuge in alta parte si nu stii sa raspunzi concret la intrebare iar in mintea ta se desfasoara alte scenarii. In plus o eticheta mai buna cum ca ai avea probleme la mansarda nu putea fi decat username-ul pe care sigur ti l-ai ales sau ma rog poate indrumat de catre cineva si anume esti cam zero. Doar e stiuta zicala hotii striga hotii asa ca e clar ca ai ceva probleme altfel nu imi explic de la ce te-ai luat cand eu incerc sa ii explic ca nu e bine sa isi inceapa viata sexuala la aceasta varsta dar caut o alternativa. Tocmai de asta am apelat la voi sa o ajut sa isi mai calmeze hormonii cu vreun masaj ceva sau poate sa ii dau in fund ca sa ne fie util la amundoi.

| thebest_9001 a răspuns:

Incearca si explica-i cu frumosu ca ii devreme sa ii dai in pasarica si ca sa incercati anal. si incearca sa ii explici ca nu-i dureroswinking poate te va intelege baftaa