| bejandrei a întrebat:

Una seara! Am mai pus intrebarea aceasta acum doua zile dar nu am primit nici un raspuns. Imi place foarte mult de o fata din liceu. Am fost colegi in 5 8 insa din a 8 a m-am aprins tare dupa ea. Acum nu stiu ce sa mai fac suntem la liceu si ma ignora total si ma simt aiurea...acum cateva zile m-am apucat de fumat doar pentru ea... Chiar nu stiu ce sa mai fac. Ceva sfaturi? Rog seriozitate!

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Daca te ignora, nu prea ai ce sa-i faci. Asa sunt multi oameni, cand dau de o schimbare (liceu, facultate, new job, plecare in strainatate, etc.) rup majoritatea legaturilor vechi. Nu te asocia cu astfel de oameni.